Закарпаття знову в епіцентрі уваги мас-медіа

За что боролись закарпатцы? (подаємо мовою оригіналу)

 

Мне как жителю маленького городка Мукачево, в приграничном регионе Украины, прожившему здесь более трети века и отдавшему все силы своей Родине, как советской, так и незалежной, больно и тяжело смотреть на происходящее.



Интересуясь всем, происходящем в мире, через Интернет, решил поделиться с вами своими впечатлениями о событиях, которые происходят на Закарпатье.

Конечно, причиной стала сама "помаранчевая" революция, последствиями которой теперь можно только ужасаться. Сам с сыном принимали участие в митингах поддержки Ющенко, ездили на Майдан в Киев в самые первые дни. И вот, казалось бы, конец ? вот оно долгожданное счастье, вымученное и заслуженное, но ?

Но, оказывается, это только начало ? революция не закончилась, она только начинает набирать свои обороты. Начну только с того, что вызвало наибольший резонанс в нашем регионе ? это, во-первых, переход одного из главных коррупционеров и организаторов фальсификаций на выборах, нардепа Иштвана Гайдоша из есдеков к социалистам. Как это понимать, неужели теперь Международный Социнтернационал будет прикрывать бандита и преступника? Во-вторых, начался дележ власти между несколькими кланами ? Балоги (которого здесь в Мукачеве не очень-то и любят), Ратушняка (у которого значительно упал рейтинг в родном для него Ужгороде) и другими менее известными, но не менее претендующими на власть.

Интересно тоже получается, как воевать за народ, то они где-то в Киеве, где их никто не видел, а как власть делить - то они здесь на первых ролях. Вот, к примеру, теперь премьером стала Женщина с большой буквы (я сам родом с Надднепрянщины), моя землячка Юлия Тимошенко. Приятно за нее, но неприятно за тех, кто ее представляет в Закарпатье. Какие-то Мартины, которых-то и в лицо никто не видел, ни то чтобы знать и защищать. Что они сделали для своей партии и ее лидера? А теперь еще в Интернете читаю, что это местечко начинает быть интересным и прибыльным. И пошла, поехала родимая? Кто только не борется за должность главного бютовца ? и ратушняки (которые поменяли Бог весть сколько партий и фракций), просовывают туда своих людишек из фракции Регионов в Ужгороде, и радикалы из Поры уже воюют против нынешних бютовцев, с их непредсказуемостью и вечной революционностью. А теперь еще и румын-рекетир Йовдий из далекой Тячевщины, где Ющенко проиграл и первые, и вторые, и третьи выборы, решил, что он тоже достоин такого кресла. Ну, наверное, потому что возглавлял фирму "Барва-Тячев" входящую в клан нашего мукачевца Балоги.

Так, что ж это получается: боролись за правду, а получим неправдивых?

А что у нас в Мукачево творится: то один мер, то второй, то опять первый, То сначала нашеукраинцев били, а теперь жгут машины есдеков и избивают их лидеров. Неужели это никогда не закончится? Опять методы тех же есдеков, но в интерпретации балоговцев?

Не говорю уже о том, что у ужгородцев много вопросов возникает к их меру ? известный своей ненавистью к ющенковцам Погорелов - известный вор из госбюджета как в советское время, так и теперь, но вот он бегает к балоговцам и просит у них пощады и милости, что бы продолжать свой злодейский путь.

А где ж эти бандиты, которые били нас в апреле на выборах нашего мера, где суды, почему не судят Пересту и Чубирку?

Много почему, надеюсь Виктор Ющенко и наша Юля ответят на эти почему!

Может лучше назначить губернатором не закарпатца, а не известного балогам, петьовкам, погореловам и иже ? человека, который разрешит больные вопросы?

С уважением, майор в отставке Борис Ч-ко

інтернет-видання "Репортер", "Вісник", "Обком"

 

26 січня 2005р.

До теми

Коментарі:

  1. Для "для Данил 2005-01-27 / 12:15:00

    Мудак, ти і звуть тебе ніяк. Ти - Крадій, твоя мати - воровка, батько - злодій. Всіх Вас за грати! (Це стосується не Данили, а того хто написав під ім`ям "для Данили")

  2. Данило 2005-01-27 / 11:58:00

    Жарт, звісно... (про Панова). А він нічого такий собі смослоскипчик:)

  3. Данило 2005-01-27 / 11:57:00

    для АЛЯ:це ти класно перевернула, це есдеківська тактика думати за весь народ, останні вибори -яскравий приклад. Для Я: а чому тоді всі проесдуківські сайти його передрукували наче за вказівкою? для того, що підписався ДЛЯ ДАНИЛИ: Я і є Панов

  4. аля 2005-01-27 / 11:37:00

    до владислава: ти чого за всіх закарпатців розписуєшся? це і згубить помаранчових: вони думають, що думають так, як усі. але ж ні...

  5. я 2005-01-27 / 11:35:00

    для etc: лист передруковано із інтернет-видання "обком" — не останнього у списку ненависників сдпу(о).
    для петра: дурак дурака бачить здалека. ТАК?

  6. Владислав 2005-01-27 / 11:11:00

    Ці есдеки вже всім закарпатцям поперек горла стоять. Ладижці, Коцури та їм подібні мають зупинитися. Досить було обливати опонентів брудом.

  7. для Данили 2005-01-27 / 11:09:00

    Погорелову не то що рік дати допрацювати.Його треба терміново ізолювати бо він з кожним днем привласнюе міське майно.Якщо його не зупинити то за рік нічого у громади не лишиться! Данило, а ти часом не Погорелов або Панов?

  8. Саша Цогла 2005-01-27 / 10:32:00

    From KM: Для таких як ти, всі погані. Ти живеш лише для себе. Виходиш з дому вночі, прямуєш у інтернет-клуб на Набці, сідаєш за комп`ютер і виливаєш купу брехні,бруду і лайна на поважних, але не тобою, людей. Ці люди щось роблять, але ти, коли всі працюють чи навчаються, відсипаєшся дома. А зароблені мамою гроші, витягуєш з її кишені, щоб наступної ночи зміг знов завіснути на форумах. Мені здається, що ти невдаха, оскільки по законам Господа, все повертається. Колись, ти ризикуєшь втопитися у своєму лайні. Боронь тебе Боже.

  9. Данило 2005-01-27 / 10:14:00

    Кожен задовільняється в такий спосіб, у який йому найбільш приємно:) А що КМ недалеко від істини відійшов, але слід зрозуміти, що Погорєлову треба дати рік ще пропрацювати. Не заважати, але разом із тим пильно контролювати його дії. Особливого криміналу в його діях немає, але на наступних виборах він немає шансів. Бо його команда нагадує зв-язку рак-лебідь-щука, або панов-слободянюк-погорєлов, кожен із яких буде свої інтереси переслідувати.

  10. Для КМ 2005-01-27 / 10:04:00

    Який ти КМ? Ти, скоріше за все, чи Чукча чи Рата. Передрукував маразматичнодебілкуватий лист Чучки з бульварної "Трибуни" і відчуваєшь оргазм?

  11. КМ 2005-01-27 / 01:36:00

    Проект


    Заява на звільнення з посади Ужгородського міського голови Віктора Погорєлова

    Високоповажаний пане Президенте! Після відставки Кучми, Медведчука, Різака я задумався над Вашими словами про те, що новий урядовець-чиновник має бути: 1. Чесний. 2. Патріот. 3. Профе-сіонал. Саме таким Ви хочете бачити в Ужгороді мене та моє найближче оточення.

    Змушений чесно признатися, що у 2004 році я і мій апарат зробив усе можливе, щоб зупинити путч помаранчевих „нашистів” у місті. Для цього ми сфальсифікували списки виборців, наповнивши їх прізвищами мертвих душ. Ми вилучили кілька тисяч реальних жителів і навмисне поперекручували паспортні дані виборців у списках.

    Мої вірні помічники Мателешка, Рошко, Панов, Слободянюк та секретар Ради Беляков доклали нелюдських зусиль, аби залякати міських вчителів, лікарів, підприємців, а декількох директорів шкіл звільнили з роботи. Роблячи злочин, я не думав, що мені доведеться відповідати перед територіальною громадою, бо замість мене думали Різак, Чубірка, Русин, Ващук, Рогач, „Чалий”, Слободянюк та багато інших справжніх господарів Ужгорода. А мій секретар Беляков дотепер вголос думає замість мене, що помаранчевий колір – це форма зеків у тюрмах США.

    Мені, як спеціалістові-комунальнику, соромно признатися, що я не зумів разом із Різаком вкрасти всі 57 мільйонів гривень, заховавши їх у реконструкції комунальних об’єктів Ужгорода. Якщо чесно, таких грошей я ще не крав ніколи. Мабуть, для цього треба краще знати комунальне господарство, ніж я. А де я міг його пізнати, коли із 30 років трудового стажу 8 років я провів у тюрмі за хабарі, а решту часу займався списуванням бюджетних коштів на вивезення сміття та прибирання вулиць міста від снігу та листя.

    Щоб Ужгород виглядав по-європейськи, я благословив у Ватикані фірму „ЕКО” на закупку списаних у мадярській Європі сміттєвозів та пластикових баків. Слава Богу, що нікому не стукнуло в голову порівняти закупівельні ціни та реальну вартість придбаного мотлоху.

    Мені соромно дивитись в очі педколективу ЗОШ №19, якому я заборгував понад 130 тисяч гривень і не збираюся виконувати рішення суду, бо всі гроші я витратив на придбання автомобіля „Тойота Камрі” для себе. Тільки завдяки підтримці більшості депутатів міськради, мені вдалося відхилити протест прокурора з приводу двократного перевищення ліміту коштів на придбання автомашини.

    Серед моїх прибічників надійними є депутати Феєр і Синишин, працівники мерії Машкаринець і Шейдик. Усі вони загартувалися свого часу в тюремних камерах СБУ та УМВС, а депутат Пономарьов – базарний авторитет із пл. Корятовича, свого часу „бігав” стажуватися у Братіславу, від розшуку СБУ за рекет своїх теперішніх виборців.

    Так, вони підтримують мене, але не безплатно. Наприклад, за послугу, щоб ніхто не дізнався про мій «п’яний» джип, який розтрощив на проспекті Свободи кілька легкових автомашин, я мусив віддати кілька земельних ділянок. Одну з них на розі вулиць Легоцького – Заньковецької площею майже 1 га і вар-тістю не менше півмільйона гривень подаровано структурі Слободянюка.

    Маючи таку підтримку, я не боюся незаконно забрати державну квартиру від сім’ї майора міліції Ка-зіка. Мені це страшенно неприємно, бо за квартирні махінації я вже відсидів 8 років, а тут ще цей міліціонер... А що я можу вдіяти, коли рука сама тягнеться і тягнеться?

    Я не можу дивитись у вічі мешканців кооперативу „Космос” із будинку по вул. Бестужева, 4 після порушення моєї обіцянки про закриття базару „Новий ринок”, бо цю земельну ділянку під базар я приватизував через 15 хвилин після даної обіцянки.

    Мене мучить сумління за те, що я відібрав у рідного міського комунтрансу територію з ремонтними боксами і будую вздовж вулиці Заньковецької торговельний ряд.

    Це саме я зробив зі шкільним подвір’ям ЗОШ №19.

    Мені соромно признатися, що за два роки в гонит

  12. КМ 2005-01-27 / 00:42:00

    Молодець майор! Тільки він не поставив у списку і Слободу та інших. Видно, із-за економії місця.

  13. leonid 2005-01-26 / 22:05:00

    Але хто би то не був та на рахунок Рати і Балоги він правий!!
    Хто такий балога..кого він представляє..та згадайте як він потрапив у крісло губернатора..-через СДПУ(о) до якої він належав...а потім неподілили сфери впливу і втік....а тепер покрасився в оранжевий...
    А на рахунок чужої людини на посту губернатора..то це помилка..хіба буде чужа людина старатися задля добробуду Закарпатців..гадаю , що ні

  14. etc 2005-01-26 / 21:49:00

    Це ж з "репортера" ніби лист. Тобто брехня повна, бо в "репортер" ніхто не пише, бо це брехлива газета бандита Слободанюка

  15. 2005-01-26 / 20:54:00

    Цей майор - Коцур, Ладижець, або ще хтось із тої банди. Вони просто ненавидять весь світ, який не СДПУ-шним.