Закарпаття: Прошкуратова проведе урок, а батьки проти

1 вересня Герой України, народний депутат України, член СДПУ(О) Тамара Прошкуратова проведе перший урок в 4-А класі загальноосвітньої школи №1 ім. Т.Г.Шевченка в місті Ужгород.

 

Про це повідомили у прес-служба Закарпатського обкому СДПУ(О).

Урок розпочнеться о 10.00. Після обіду, о 15.00 Тамара Прошкуратова обіця? оприлюднити заяву. Про що ма? намір повідомити народний депутат ? наразі невідомо.

 

01 вересня 2005р.

До теми

Коментарі:

  1. АНТИ-РАБИНОВИЧ 2005-09-03 / 20:05:00

    Гарно все-таки виходить:А.Волошин - посмертно Герой України (замучений в Московській "Бутирці") і Т.прошкуратова також Герой...Це не того часом що проти Героя України неможливо порушити кримінальну справу? Чи того що Державний комітет нагород очолював В.Медведчук-однопартієць Тамари?

  2. deeds 2005-09-02 / 10:01:00

    Та хай пройдеться вона по школах, хай подарить кожній по телевізору, на радість дітям. Та всеодно цей телевізор слугуватиме не дітям, ми це ж прекрасно розумієм. Їй же потрібно тримати на певному рівні увагу до Різака та СДПУ(о). Але те шо Прошкуратова розважалась з Різаком в ліжку та ще й в лікарні - це бачила вся Україна....і від цього нікуди не дінешся....

  3. Очевидець 2005-09-01 / 21:40:00

    Люди, ну що ви в'їлись на Прошкуратову? Учілка як учілка... Нормальний був урок. А якщо хтось намагається натягнути "демонічну" маску на всіх єсдеків, то це вже хворобливий діагноз... Як там в тому таборі, так і в протележному, є люди і є нелюди. І не треба знову гратися в "помаранчових месійників". Набридло... А про політику, до речі, нею не було сказано жодного слова. Так, вона імпульсивна та говірка. Але відверта та щира.

  4. Вибір 2006 2005-09-01 / 17:12:00

    І вообще прочитайте закарпатські журналістьскі ЖЖ, де пишуть про її приставання до молодих хлопців-кореспондентів.

  5. Вибір 2006 2005-09-01 / 17:10:00

    Параска! коли вона останній раз була в школі... Напевно коли прикувалася і збочувала із Різаком!!!
    І не пишіть з одного офісу (на пл.Театральна) по 200 коментів... вже не поможе. Це їх "лебедіна пєсня"

  6. Параска 2005-09-01 / 14:51:00

    В школу ім.Шевченка прийшла Герой України та параламентарій від освіти. Як не соромно гарчати та штрикати помаранчовою отрутою в бік дітей. Схаменіться люди! Музику слухайте:"пійду я в річку втоплюся", поруч можете, під мостом!

  7. DUCI 2005-09-01 / 14:43:00

    Кто из вас мудаков телевизор школе дарил?
    А она подарила, детей поздравила!
    Даже больным крикливым параноичкам (Е..нутым) улыбнулась ,типа "действительно ганьба". Выступила на украинском, без "киблярского налета", говорила душевно, не чесалась как наши челядники от волнения, короче по-нормальней наших "быков" выглядела.

  8. батько 2005-09-01 / 13:01:00

    цікаво, а котрі батьки - проти? я - батько і я бачив, як рвалися до неї "на прийом" чи не всі мами і тати. бачив, як готували дітей до уроку - причісували, пригладжували і таке інше. бачив, як школярів із інших класів протягом чотирьох годин не випускали на перерву, аби, не дай боже, вони зіпсували "картинку".

  9. deeds 2005-09-01 / 11:29:00

    треба гнати цю "истеричку" з Закарпаття....